Home Shqipëri
Xhaferri u uron besimtarëve myslimane Fiter Bajramin
Ish-ministri Ferdinand Xhaferri ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Postimi i Xhaferrit në Facebook:

Të dashur motra dhe vëllezër besimtarë, gëzuar Fitër Bajramin!

Mbarësi dhe gëzime për ju dhe familjet tuaja! Uroj që sakrifica juaj e sinqertë në këtë muaj të shenjtë të shpërblehet nga Zoti dhe lutem që bajramët e tjerë të na gjejnë më pranë njëri-tjetrit!

Përzemërsisht, Ferdinandi /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT-së, policia zbardh detajet
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Rudina Hajdari: Nuk dorëzohem, kërkoj ndryshimin e sistemit zgjedhor

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media