Home Shqipëri
Plas sherri në Vlorë, një person lëndohet me sende të forta për motive banale
Sherr mes dy personave në fshatin Oshtimë të Vlorës.

Një sherr mesohet të ketë ndodhur dhe një person është qëlluar me sende të fortë, dyshohet për shkop.

Mësohet se autori i ngjarjes është ndaluar nga policia.

Dyshohet se sherri ka nisur për motive banale.

Policia nuk jep shumë detaje, mëson se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën me dëmtime të lehta.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qeveria ndryshon paketën e dytë që shpërndau 40 mijë lekë për punonjës
Mjeku Kalo me apel të fortë: Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare
Me armë në brez gati për të qëlluar, si u kap "mat" 45-vjeçari i rrezikshëm në Tiranë
Tmerr për këmbësorët, i riu u sulej dhe i vidhte në mes të ditës
Nikoll Lesi thirrje Bashës: Mos e bëj këtë se do të të shqyejë sërish Rama

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media