Home Shqipëri
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur të ndara nga njëra-tjetra pak minuta më parë në Laç.

Abcnews.al raporton se një person është vrarë me armë zjarri, kurse një tjetër është plagosur në rrethana ende të paqarta edhe për policinë, e cila ndodhet në vendin e ngjarjes për sqarimin e tyre.

Mësohet se viktima është Bujar Lika, rreth 50 vjeç, ndërsa i plagosuri quhet Kreshnik Tusha, 21 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Mamurras, afër kryqit të Gjormit ku një person ka qëlluar me armë në sheshin e një hoteli.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Shqiptarët "masakrojnë" tunizianët brenda burgut italian
"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos
I strehuar nga bashkia, si u zbulua ngjarja e rëndë në Berat
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media