Home Shqipëri
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Laçi është tronditur nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e sotme.

Si pasojë, ka mbetur i plagosur një 21 vjeçar.

Abc Neës shkruan se ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit ku i plagosur me një plumb në kofshë ka ngelur shtetasi Kreshnik Tusha, 21 vjeç. Ndër të tjera mësohet se i riu është nisur drejt Tiranës për një mjekim te specializuar.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje, policia po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Gjithashtu një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur pranë një hoteli në autostradën që lidh Lezhën me Mamurrasin, dhe viktima është Bujar Lika, dhe është plagosur një 53 vjeçar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Shqiptarët "masakrojnë" tunizianët brenda burgut italian
"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos
I strehuar nga bashkia, si u zbulua ngjarja e rëndë në Berat
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media