Home Shqipëri
Kishte veshur jelek antiplumb?! Kështu përgjigjet Rama
Kryeministri Edi Rama është pyetur sot nëse ai kishte veshur dje jelek antiplumb, sikundër dhe është raportuar në mediat kosovare.

Në konferencës në përfundim të vizitës në Kosovë, Rama e ka marrë me të qeshur këtë koment për të, duke thënë se nëse do ishte akuzuar sot do ua kishte treguar me qejf, duke nënkuptuar se do zhvishej.

Ka një kuriozitet se është shkruar në shumë media që ju keni qenë me antiplumb, a është e vërtetë kjo?

Për dje apo sot?

Për dje.

Aaa, nëse do ishte për sot do ua provoja pa problem.

Pse jo..

Pse jo? Ju e dini që unë se kam problem trupin tim, se e kam bërë në kohëra të tjera.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Shqiptarët "masakrojnë" tunizianët brenda burgut italian
"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos
I strehuar nga bashkia, si u zbulua ngjarja e rëndë në Berat
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media