Home Shqipëri
Ekzekutimi i Billës: Pas arrestimit të të dashurës, vihet në pranga edhe shoferi
Policia ka vënë në pranga një tjetër shtetas të dyshuar si bashkëpunëtor në krimin e kryer tek Komuna e Parisit në Tiranë, ku u ekzekutua Hekuran Billa.

Policia ka vënë në pranga një 25-vjeçar i identifikuar si P.Pusi, pasi dyshohet se drejtoi makinën me të cilën u krye atentati.

Autoritetet kanë tashmë 4 persona të arrestuar, Viktor Markun, Sebastian Malin dhe Adjola Lakrën si dhe 25-vjeçarin P. Pusi.

Billa, 40 vjeç, u vra më 11 qershor në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë.

Pista kryesore e hetimit për ekzekutimin e Billës është hakmarrje për vrasjen ndaj Prel Markut. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari
E FUNDIT/ Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë
Meta shkon në Dibër: Ky shpopullim është i dhimbshëm

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media