Home Shqipëri
Ekzekutimi i Billës: Pas arrestimit të të dashurës, vihet në pranga edhe shoferi
Policia ka vënë në pranga një tjetër shtetas të dyshuar si bashkëpunëtor në krimin e kryer tek Komuna e Parisit në Tiranë, ku u ekzekutua Hekuran Billa.

Policia ka vënë në pranga një 25-vjeçar i identifikuar si P.Pusi, pasi dyshohet se drejtoi makinën me të cilën u krye atentati.

Autoritetet kanë tashmë 4 persona të arrestuar, Viktor Markun, Sebastian Malin dhe Adjola Lakrën si dhe 25-vjeçarin P. Pusi.

Billa, 40 vjeç, u vra më 11 qershor në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë.

Pista kryesore e hetimit për ekzekutimin e Billës është hakmarrje për vrasjen ndaj Prel Markut. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit
Tërmeti i nëntorit i mori shikimin, COVID-19 vret pedagogun e njohur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media