Home Shqipëri
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës
Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Berat ku është gjetur i dekompozuar një person brenda banesës së tij.

Bëhet fjalë për një burrë të moshës rreth 75-vjeç dhe prej vitesh jetonte i vetëm.

Mësohet se i moshuari jetinte vetëm në ish-konviktin e Shkollës Industriale.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të policisë dhe zjarrëfikëses ku po bëhet nxjerrja e trupit nga banesa.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si e shkaktojnë rrezet e diellit kancerin në lëkurë?
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media