Home Shqipëri
Motori përplas kalimtarin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit
Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë.

Motori i një biznesi të ushqimit të shpejtë ka përplasur një këmbësor që po kalonte rrugën.

Këmbësori është dërguar drejt spitalit me fraktura, por fatmirësisht ndodhet rrezikut për jetën.

Drejtuesi i motorit është motorit është shoqëruar në komisariatin e Vlorës ku po merret në pyetje.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari, babai i dy fëmijëve që vdiq tragjikisht në Itali
Si e shkaktojnë rrezet e diellit kancerin në lëkurë?
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media