Home Shqipëri
Policia shqiptare ndaloi veteranin e UÇK? Zbulohet si qëndron e vërteta
Mëngjesin e sotëm në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se policia shqiptare ka ndaluar një veteran të UÇK, pas një fletë arresti lëshuar nga Serbia.

Sipas kryetarit të Veteranëve të Luftës së UÇK-së Hysni Gucati, deklaroi sot se një veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ishte ndaluar nga Shqipëria në bazë të një urdhër-arresti të lëshuar në Interpol nga ana e Serbisë.

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit Gent Mullai është shprehur së fundmi se lajmi i mësipërm nuk është i vërtetë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari, babai i dy fëmijëve që vdiq tragjikisht në Itali
Si e shkaktojnë rrezet e diellit kancerin në lëkurë?
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media