Home Shqipëri
Prej 10 ditësh asnjë gjurmë, zhduket shqiptari në Greqi (FOTO LAJM)
Prej 10 ditësh zhduket shqiptari në Greqi. Familja dhe policia greke janë në kërkim të shtetasit Andon Gogo.

I zhdukuri është Andon Gogo, 56 vjeç nga Shqipëria i cili prej kohësh jeton me familjen Greqi.

Medit greke bëjnë me dije se për herë të fundit e ka parë një i afërm i tij në Ano Kypseli, Athinë, i cili ka deklaruar se Andoni ishte i zbathur dhe i zhveshur nga mesi e lart.

Familja nuk ka asnjë dyshim në lidhje me arsyen e zhdukjes së tij apo edhe mbi personat që mund të jenë përgjegjës.

Andon Gogo është 56 vjeç dhe 1.76 m i gjatë. Ai ka probleme shëndetësore. Veshur ka pasur vetëm një palë pantallona të zeza të shkurtra.

Nëse dikush e gjen është i lutur të njoftojë më Silver Alert 24 orë në 24 ose në linjën SOS në numrin 1065 /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari
Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media