Home Shqipëri
Shqiptari zhduket pa gjurmë, policia në Angli vë alarmin për këdo që ka informacion
Një i ri shqiptar është zhdukur duke bërë që me urgjencë të nisë hetimi për gjetjen e tij.

Mësohet se shqiptari është identifikuar si Olti Gega, i cili për herë të fundit u pa në zonën Camagael të Fort William.

17-vjeçari shqiptar ka flokë të zinj dhe të prerë shkurt dhe si shenjë dalluese ka një nishan në faqen e tij të djathtë.

Herën e fundit që u pa, i riu kishte vedhur në bluzë gri, xhinse të zeza, dhe një orë po ashtu të zezë.

Zyrtarët që provojnë zhdukjen thonë se janë ‘të shqetësuar për mirëqenien e tij’ dhe bëjnë apel për informacion.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari, babai i dy fëmijëve që vdiq tragjikisht në Itali
Si e shkaktojnë rrezet e diellit kancerin në lëkurë?
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media