Home Shqipëri
Dikush i bëri Dojnës një "padrejtësi" me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak!
Ndodh shpesh që personazheve të njohur të showbiz-it ti hyjnë në hak për moshën e shpesh ta shtrembërojnë shifrën e vërtetë të viteve të tyre.

Duket se padashur, kështu i ka ndodhur edhe Dojna Memës.

Dikush ka ngatërruar moshën e moderatores dhe asaj nuk i ka pëlqyer aspak.

Dojna ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku moderatores i kamë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.

Atë e kanë bërë 38 vjeç dhe kjo e ka mërzitur moderatoren.

“Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita shumë. S’kam bërë gjë pz”- shkruan ajo e revoltuar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministrja Denaj tregon pse nuk aplikohet testimi masiv tek mësuesit
A po bëhet më pak vdekjeprurës koronavirusi?
Skandal në Korçë: Infermieri shtirej si mjek, shiste "kurën" e COVID-19 për 1 milion lekë
Nxënësja ekselente fiton bursën në Turqi, por zyrtari i Arsimit e njofton se "ia kanë zënë vendin"
Ministri Klosi ia kalon edhe OBSH: Muzika përçon COVID-19! (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media