Home Shqipëri
E prekur me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë
Një grua në Shtetet e Bashkuara nuk është treguar e përgjegjshme, madje më keq se kaq, duke shkuar për të bërë thonjtë, edhe pse e dinte se ishte prekur me koronavirus.

Sikur të mos kishte ndodhur asgjë, ajo la takim dhe shkoi në qëndër estetike. Kur estetistja e pyeti nëse është e infektuar me Covid, ajo tha se prej kohësh e ka kaluar virusin.

Estetistja pasi e kuptoi se ishte e infektuar, është revoltuar dhe ka postuar bisedën në rrjetet sociale.

Edhe pse e fshiu pak më vonë, kjo bisedë u bë virale.

Në mesazhin që gruaja i kishte dërguar estetistes shkruhej: Ndihem shumë keq që nuk tregova, por më duhej dëshpërimisht të bëja thonjtë.

Kam dalë pozitive me virus dy ditë më parë kështu që ju lutem karantinohuni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
A duhet përdorur maska brenda bareve dhe restoranteve nga 1 tetori?euge
Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Sali Berisha zbulon emrin e njohur
Vrasja e Azem Hajdarit, Berisha: U qëllua me 140 plumba!
Sali Berisha jep detaje për vrasjen e Azem Hajdarit: E kishin paralajmëruar!
Robert Berisha tregon ilaçin që e ka mbrojtur ndaj Covid-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media