Home Shqipëri
Tërmeti i nëntorit i mori shikimin, COVID-19 vret pedagogun e njohur (FOTO LAJM)
COVID-19 ka marrë jetën një pedagogu të njohur në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se si pasoje e infektimit me COVID-19, ka humbur jetën një pedagog i Universitetit Politeknik.

Klement Qerimi, sipas miqve të tij ka humbur jetën si pasojë e prekjes nga virusi.

Një prej tyre shkruan, se pedagogu pak ditë më parë ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa gjendja e tij u përkeqësua dhe sot ndërroi jetë.

Në tërmetin e 26 nëntorit, Qerimi humbi shikimin përveç shkatërrimit të banesës. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO)
20 vjeç dhe lëvizte me armë në brez, policia e shpall në kërkim për plagosjen në Astir
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media