Home Shqipëri
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq.

Ai ka vizituar nga afër edhe një nga plazhet më të bukura të vendit tonë, të Krorëzës dhe ka ndarë pamjet me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

“BeautifulAlbania. PlazhiKrorëzës”, shkruan kryeministri.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë
Meta shkon në Dibër: Ky shpopullim është i dhimbshëm
Ndau bashkëshortin se e kapi në tradhti, gruan e gjen belaja me emigrantin nga Anglia

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media