Home Shqipëri
Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kavajë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në Golem.

Një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spitalin e Durrësit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Makina ka pësuar dëmtime të mëdha dhe pjesë të saj kanë përfunduar përgjatë gjithë rrugës.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari
E FUNDIT/ Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë
Meta shkon në Dibër: Ky shpopullim është i dhimbshëm

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media