Home Shqipëri
1000 rrënjë kanabisi, rikthehet droga "fuqishëm" afër Lazaratit
Një aksion ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Dropullit, afër Lazaratit.

SHÇBA ka asgjesuar ditën e sotme rreth 1000 rrënjë kanabisi në zonën e Dropullit.

Për pasojë janë pezulluar nga detyra disa punonjës policie të komandës në zonën ku janë gjetur parcelat me bimët nárkotike.

Ato ishin mbjellë në disa parcela, të cilat u zbuluan nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Ministrinë e Punëve të Brendshme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
17 muaj i humbur, gjendet pas zhdukjes misterioze trupi i 36-vjeçarit shqiptar
Rrëfimi mes lotësh të Emina Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit te këmbës (FOTO LAJM)
E zbuloi vetë Rama, ky është qyteti ku do të kandidoj si deputet
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media