Home Shqipëri
Sali Berisha: Akuzat për trafikim organesh, kurth i ngritur nga Serbia (VIDEO)
Ish-presidenti i Shqipërisë Sali Berisha ka hedhur serish poshtë akuzat në raportin e senatorit zviceran Dick Marty për kinse krime lufte.

Ai i në Rubikon të Klan Kosovës thotë se ka kundërshtuar publikisht raportin e Martyt në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara, Këshillin e Evropës dhe kudo tjetër, si një raport të fabrikuar nga Beogradi me qëllime përfitimi nga vetë Serbia për të fshehur krimet e veta.

“Nuk ka pasur trafikim të organeve. Ky është një kurth”, është shprehur Berisha, duke shtuar se deri më tash nuk është kontaktuar nga ana e Gjykatës Speciale në Hagë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rrëfimi mes lotësh të Emina Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit te këmbës (FOTO LAJM)
E zbuloi vetë Rama, ky është qyteti ku do të kandidoj si deputet
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike
Do të protestonin përpara kryeministrisë, policia shoqëron mbështetësit e imamit Genci Balla

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media