Home Shqipëri
COVID-19 hyn në spitalin psikiatrik: 4 pacientë të infektuar, 1 në gjendje të rëndë
Infektohen me koronavirus katër pacientë në spitalin psikiatrik në Elbasan.

Si pasojë e Covid-19, njëri prej tyre është dërguar drejt Tiranës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sakaq të sëmurët e tjerë janë karantinuar dhe po mbahen nën vëzhgim.

Ndërkohë edhe stafi i është nënshtruar tamponëve dhe janë izoluar në pritje të rezultatit.

Ministria e Shëndetësisë tha pasditen e sotme se aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 174 pacientë, 16 në terapi intensive nga të cilët 6 pacientë janë të intubuar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Operacioni i madh nga Europol, konfiskohen 27 milionë maska
Shpërthen Big Basta, publikon këngën "Rama Ik" (VIDEO)
Fshatari e paguan 170 lekë/litri! Jahti më i madh në botë zbarkon në Sarandë për naftë pa taksa
Rrebeshe shiu e deri në përmbytje, IGJEUM zbulon zonat më të rrezikuara
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media