Home Shqipëri
I prekur nga COVID-19, përkeqësohet gjendja e neurologut të njohur
Mjeku neurolog i QSUT Drini Dobi i prekur me COVID-19 është shtruar në reanimicionin e Infektivit, në gjenje të rënduar.

Javët e fundit një numër i madh i personelit mjekësor ka rezultuar i infektuar me Covid, ku janë regjistruar dhe disa humbje.

Bluzat e bardha janë dhe porta e parë e përballjes me pandeminë, duke i bërë ata shumë herë më të ekspozuar ndaj virusit, se sa pjesa tjetër e popullsisë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19?
Basha pyetet për një aleancë qeverisëse me PS: Zero shans!
Ngjela përplaset me historianin për Skënderbeun: Po të ishte lakuriq, do të të pëlqente?
Meta kërcënon policët: Mos të guxojnë të prekin votën horrat e veshur!
Mesazh Ramës? Meta e thotë hapur: Favorizoj rrëzimin e çdo tiranie!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media