Home Shqipëri
"Mos ha m**": Vjen reagimi i Ramës pas emërimit të Mark Markut (VIDEO)
View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Kreut të qeverisë Edi Rama duket se nuk i ka ardhur hiç për mbarë zgjedhja e Mark Markut në krye të drejtimit politik të PD-së në qarkun e Lezhës. Përmes një postimi në Instagram, Rama ka nxjerrë një video të Markut në një emision televizi, ku në një moment debati ka përdorur fjalë fyese.

Rama ironizon Markun duke thënë se do të jetë ministër i ardhshëm i arsimit në vend, sipas opozitës së bashkuar.

“Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi i OpBashkuar opopo…” shkruan Rama në postimin e tij që ka postuar në rrjetet sociale.

Pjesë nga fjala e Markut që ka prerë Rama:

“Mos më fol se do të shaj. Do të shaj keq dhe do të masakroj. Do të hedh këtë shishen kokës. Boll po të them. Do ta mbyll gojën me forcë. Mos ha mut më po them. Kaq. Më le të flas”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aurela Basha ia "merr dorën" Instagramit, bën set fotografik me Endrit Mërtirin (FOTO LAJM)
Gjenden mijëra fara kanabisi dhe fishekë në Vlorë
"Brenda shkurtit vijnë 40 mijë doza", Rama gënjen shqiptarët ditën për diell
Ursula tregon qëndrimin e BE pas takimit me Ramën: Të fillojnë negociatat
Policia "rëndon dorën", mbi 700 qytetarë gjobiten për maskën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media