Home Shqipëri
Spiropali zhvishet nga petku i politikanes, "dredh belin" për PS-në (VIDEO)
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku ka zbuluar një talent “të fshehur” të sajin.

Ajo ka treguar në këtë prag fushate si rrallëherë se di edhe të kërcejë.

Ministrja shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ku ka hequr kostumin politik dhe po kërcen mes disa të rinjve.

Për më tepër mund të ndiqni videon që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjenden mijëra fara kanabisi dhe fishekë në Vlorë
"Brenda shkurtit vijnë 40 mijë doza", Rama gënjen shqiptarët ditën për diell
Ursula tregon qëndrimin e BE pas takimit me Ramën: Të fillojnë negociatat
Policia "rëndon dorën", mbi 700 qytetarë gjobiten për maskën (VIDEO)
Shqiptari kapet brenda fermës së kanabisit në Britani, plagoset gjatë tentativës për tu arratisur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media