Home Shqipëri
Kërcet kallashi në Lezhë, detajet e para
Të shtëna të shumta me armë janë dëgjuar në Lezhë mesditën e sotme.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në zonën Gurra ku sipas banorëve të zonës, raportohet se arma e përdorur është kallashnikov.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar.

Policia nga ana tjetër është duke kërkuar vendin ku ka plasur kallashi në Lezhë, pasi ende nuk ka një vendngjarje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aurela Basha ia "merr dorën" Instagramit, bën set fotografik me Endrit Mërtirin (FOTO LAJM)
Gjenden mijëra fara kanabisi dhe fishekë në Vlorë
"Brenda shkurtit vijnë 40 mijë doza", Rama gënjen shqiptarët ditën për diell
Ursula tregon qëndrimin e BE pas takimit me Ramën: Të fillojnë negociatat
Policia "rëndon dorën", mbi 700 qytetarë gjobiten për maskën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media