Home Shqipëri
Jo vetëm të lidhur! Tea është e fejuar me Beartin? (FOTO LAJM)
Tea dhe Bearti mund të jenë fejuar! Dy të rinjtë që e zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë me një skandal të madh pas "Përputhen" mund të jenë më shumë se të dashur.

Të dashuruarit e kanë bërë lidhjen e tyre familjare ku Bearti ka takuar gjyshërit e Teas ndërkohë kjo e fundit ka kaluar pushimet pranë familjes së Beartit duke i bërë gjërat mes tyre serioze.

Dyshimet për një fejesë të mundshme vjen pasi Tea jo vetëm që po jeton tashmë me partnerin, por mban edhe një unazë në gishtin e saj të dorës së majtë, e cila duket si një unazë fejese.

Ata vetë ende s’kanë reaguar lidhur me këtë lajm. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media