Home Shqipëri
Nuk ka më dyshime! Melisa është në lidhje me Andin dhe ky detaj i vulos të gjitha (FOTO LAJM)
Pavarësisht se e mohojnë se janë bashkë, Andi dhe Melisa, të rinjtë nga "Për'puthen", u gjenden prova për të kundërtën.

Në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin se ata janë realisht në një lidhje mes tyre.

Por të gjitha detajet, nga ambientet e shtëpise tek rrobat e njejta, u mohuan nga dy të rinjtë dhe Melisa në trysninë e fakteve, la emisionin në gjysëm.

Por lidhja e tyre duket se vazhdon.

Një tjetër detaj është zbuluar tek dy të rinjtë, të cilët duket se nuk kanë mësuar nga "gabimet" dhe kanë ndërruar sërish rrobat e tyre.

Melisa ka veshur këto ditë këmishën e Andit, teksa ka ndarë edhe video në InstaStory.

Të njëjtën këmishë që ka veshur Melisa, e mbante veshur Andi në intervistën e tij në “Roped ëith Olsi”. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media