Home Shqipëri
Bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës
Ditën e neserme është dita e fundit për regjistrimin e koalicioneve në KQZ.

Mbremjen e sotme, pak orë para fundit të afatit, Kryemadhi ka shkuar në selinë blu, për t’u takuar me liderin e opozitës, Lulzim Basha.

Ky takim vjen një ditë para përfundimit të afatit për regjistrimin e koalicioneve pranë Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve.

Kur mbetet dhe një ditë nga dorëzimi i koalicioneve, Basha nuk ka gjetur akoma dakordësinë me 2 aleatë.

Bëhet fjalë për Shpëtim Idrizin dhe Fatmir Mediun, të cilët, sipas burimeve, kërkojnë më shumë sesa një vend të sigurtë në lista. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media