Home Shqipëri
Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM)
Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të tyre si opozitë e bashkuar në KQZ.

Pavarësisht se të dy drejtuesit nuk dhanë deklaratë për mediat, në disa pamje të shkëputura nga takimi jashtë selisë blu, dy drejtuesit duken të qeshur dhe të lumtur.

Burime pranë selisë blu bëjnë me dije se Basha e ka shoqëruar Kryemadhin deri në makinë, ku sic shihet edhe në foton e bashkëngjitur lajmit, opozitari flet me "këmbë e duar" gjë që tregon se takimi i fundit ka qënë frytdhënës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media