Home Shqipëri
Kërcet arma në Durrës, plagoset një person
Një plagosje ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur.

Mësohet se janë raportuar të shtëna me armë zjarri në lagjen nr.12 të qytetit bregdetar, si pasojë e të cilave, ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, apo identiteti i personit që ka mbetur i plagosur.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media