Home Shqipëri
LISTA/ Balli Kombëtar publikon emrat, Adriatik Alimadhi kryeson në Tiranë
Partia Balli Kombëtar ka publikuar listën me kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Tiranës.

Lista kryesohet nga kryetari i partisë së opozitës së re, Adriatik Alimadhi.

Njoftimi:

Te dashur antare, te dashur simpatizante te partise Balli Kombëtar, te

dashur miq te kesaj faqe, kjo eshte lista e kandidateve per deputet te zgjedhjeve te pergjithshme parlamentare te 25 prillit 2021, Qarku Tirane.

Bej me dije sipas vendimit te kryesise se listat jane te hapura dhe kush merr nje vote me shume fiton mandatin.

Ftoj çdo Ballist dhe çdo familje qe kane pasur lidhje historike me Ballin Kombetar t’i bashkangjitet kesaj liste jo përfundimtare ne percaktim.

Ftoj çdo shqiptar i cili e ndjen veten se mundet te konkuroje eshte i mirepritur sipas legjislacionit te fitoje te gjitha te drejtat sipas kontributit.

Jeni te mirepritur deri ne afatin kohor ligjor per dorezimin e kerkeses tuaj

Ju mirepresim.

Koha per Ballin Kombetar.

1 – Adriatik Alimadhi

2 – Kujtim Lamaj

3 – Xhumelina Dervishi

4 – Arlindo Toro

5 – Qazim Mesiti

6 – Bukuri Sakolli

7 – Luan Mullai

8 – Endri Kaleshi

9 – Viola Bami

10 – Adnand Xhaferaj

11- Petrit Kamberi

12- Railda Droboniku

13 – Mestan Myftarago

14- Denis Çakmashi

15 – Vanesa Hysenllari

16 – Arjanit Lami

17 – Ilir Asllanaj

18 – Klajdi Hida

19 – Ina Telallari

20 – Ardian Dusha

21 – Elton Lloha

22 – Lumturi Proko

23 – Elidjon Caco

24 – Sokol Ahmeti

25 – Gurie Haxhillari

26 – Dritan Troksi

27- Anil Gerboti

28 – Elvira Shala

29 – Gerald Rroshi

30 – Gjergji Hatellari

31 – Cyme Lulaj

32 – Erind Hoxha

33 – Alfred Bukaçi

34 – Vanina Kellezi

35 – Avdi Meli

36 – Edmond Agolli

37 – Eduart Lamaj

38 – Klodjan Alija
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Berisha tek Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Kryemadhi nuk ia përton Fevziut: Burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën!
Ilir Beqja zbulon nëse PS do të bashkëpunoj me Tom Doshin: Nuk ia kemi nevojën!
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media