Home Kosovë
Arrestohet bariu se shiti bagëtitë e pronarit
Një bujk nga Shqipëria, që paguhej 250 euro në muaj për të ruajtur kopenë e dhive për familjen Kalimashi, ka shitur disa krerë bagëti, duke mashtruar pronarët.

Nga Familja Kalimashi nga Landovica e Prizrenit thonë se bujku mashtrues shiti mbi 70 krerë, raporton Klan Kosova.

Bariu nga Shqipëria kishte gënjyer se nuk i kishte shitur ato, por i kishin humbur në mal pas kullotjes.

Ai është arrestuar nga Policia e Kosovës.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Mustafa në takim me Metën përmend sa e rrezikshme është tema e ndryshimit të kufijve
Edhe nesër shijoni diellin në Kosovë
Milaimi pasuron fjalorin e ofendimeve, fjala që përdori sot në Kuvend
Policia kap disa prostituta shqiptare dhe serbe
Delawie qorton politikanët për listat e veteranëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media