Home Kosovë
Një autobus aksidentohet rëndë në Drenas (FOTO LAJM)
Në fshatin Poklek të Drenasit ka ndodhur një aksident mes një veture dhe një autobusi , njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
3 persona në gjendje të rëndë për shkak të fruthit në Kosovë
Deputeti u del në mbrojtje veteranëve të UÇK'së
Gjykata lë lë 1 muaj në arrest shtëpie Milaim Zekën
Ky është vendimi i gjykatës për Milaim Zekën
Haradinaj e kritikon sy më sy Apostolovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media