Home Kosovë
Djali bën për spital prindërit e tij
Raportohet se dje në Prizren, rreth orës 17:00, është arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Nëna dhe babi i këtij personi u dërguan në ambulancë për tretman mjekësor.

Derisa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident masiv në Fushë-Kosovë, 5 makina përplasen zinxhir
"Serbët na vunë në rresht për të na vrarë", këngëtari tregon momentin e vështirë
Bruksel kërkon hapjen e urës në Ibër
Anita i jep një puthje në buzë Ramushit për ushtrinë (FOTO LAJM)
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media