Home Kosovë
Shtyhet në afat të pacaktuar interpelanca e kryeministrit
Vazhdimi i seancës plenare, që ishte paralajmëruar për nesër, është shtyrë për një ditë tjetër.

Interpelanca e kryeministrit Ramush Haradinaj që ishte paraparë për të enjten, më 15 shkurt në orën 10:00, me kërkesë të kryeministri është shtyrë për një ditë tjetër.

Gjithashtu sipas një njoftimi të Kuvendit të Kosovës, për ditën e mbajtjes së seancës do të bëhet e ditur më vonë.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Turqit në Prizren i binden Erdoganit, shesin iPhonët
Arrestohet në Kukës, kosovari i kërkuar në Suedi për vrasje
Albin Kurti bën paralajmërimin e fortë: Thaçin do e largojmë me protesta dhe ...
Karkaleca, verë italiane dhe 62 euro vetëm ujë, del fatura e drekës luksoze të Hashim Thaçit (FOTO LAJM)
Dreka luksoze e Hashim Thaçit, piu 10 litra verë italiane me vlerë 500 euro

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media