Home Kosovë
Drenas, gjen mjetin shpërthyes në oborr të shtëpisë
Në Sankovc të Drenasit një person ka raportuar se përderisa ishe duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa ai për çminim i FSK-së dhe KFOR –it kanë tërhequr mjetin e dyshuar.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ai u harruan 8 223 hektarë tokë që iu falen Malit të Zi
Thaçi frikëson kosovarët që të pranojnë shkëmbimin e territoreve: Jemi shumë keq
Haradinaj tregon se kur do t'i hiqen pensionet veteranëve të rrejshëm
Shpendi i jep disa mësime Hashim Thaçit
Provokojnë serbët: Shaqiri nuk vjen në Beograd, ka frikë nga tifozët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media