Home Kosovë
Pas disa muajsh Mustafa do të takohet me Veselin, Haradinajn dhe Kurtin
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa do të marrë pjesë në një aktivitet publik pas disa muajsh qëndrimi në Gjermani ku u trajtua për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Mustafa do të marrë pjesë në Konferencë e nivelit të lartë 'Dekada e ardhshme e Kosovës: Avancimi i Reformave, Bashkëpunimi Rajonal dhe Integrimi Evropian' që do të mbahet më 25 Prill, 2018 në Prishtinë.

Mustafa do të jetë panelist në këtë konferencë ku do të flas për “Projektimi i dekadës së ardhshëm të Kosovës: Arritjet”

Në këtë konferencë do të marrin pjesë edhe Presidenti i Kosovës, Kryeministri, Kryeparlamanetari dhe Lideri i VV-së Albin Kurti.

Mustafa është kthyer para 10 ditësh në Kosovë pasi ka qëndruar për 3 muaj në një klinikë gjermane.

Nuk dihet nëse në ndërkohë kreu i LDK-së do të shfaqet në ndonjë aktivitet partiak, por deri më tani nuk ka asgjë të konfirmuar.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
VV proteston ndaj njeriut që e mbushi me 70 biznese serbe dhe një shqiptare panairin
Nëna mëson në praktikë djalin për të vjedhur
Si e pëson gazetari serb që intervistoi Haradinajn (VIDEO)
Policia ruan bizneset serbe që zëvendësuan ato shqiptare
Sot, Ministria e Arsimit në ankth për këtë vendim

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media