Home Kosovë
Haziri në emër të LDK-së kërcënon PDK-në
Pas deklaratave të mbrëmshme nga ministri i PDK-së, Abelard Tahiri, se kjo qeveri e tanishme nuk ka asnjë rrezik që të rrëzohet, sidomos të ndodhë një rrezik nga partia opozitare LDK. I menjëhershëm ka qenë reagimi sot nga Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri.

Nënkryetari i LDK-së, Lufti Haziri i ka reaguar ministrit të PDK-së, duke thënë se se PDK-së jau dinë të bëmat si dhe e ka porositur atë të bëjë gati dokumentet e të i bartë nga zyrat e shtetit

“Në vend të reagimit për Abelardin e drejtësisë. Abelard, për ironi, adresa e LDK është në rrugën UÇK pn. Aty na gjeni. Ne jau dimë adresën dhe të bëmat. Bani gati boxat me i bartë nga zyrat e shtetit!”, ka shkruar ai në Facebook.

Tahiri gjithashtu kishte thënë se LDK është parti pa adresë, mirëpo kësaj deklarate i është kundër Haziri i cili ka thënë se partia e tij ka adresë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Challandes tregon se si Kosova mund të mposhtë Bullgarinë
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit
NATO shpenzoi 3 miliardë dollarë duke bombarduar Serbinë
Zyra e Haradinajt harxhon 92 mijë euro nga xhepat e qytetarëve për mallra
Xhaferi drekon me Veselin në Shkup

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media