Home Kosovë
Policia: Kemi gjetur para të humbura, kush i ka le t'i marrë
Një shumë e konsiderueshme parash është gjetur në dyshemenë e një marketi në Fushë-Kosovë.

Zyra e Policisë së rajonit të Prishtinës ka njoftuar se kanë pranuar informatën dhe se kanë filluar menjëherë me identifikimin e personit të cilit i kanë humbur paratë.

“Megjithëse nga ana e policisë janë ndërmarrë një varg veprimesh për identifikimin e personit, kjo gjë nuk është arritur. Për këtë arsye kërkojmë ndihmën tuaj, për publikimin e këtij njoftimi”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Policia përmes njoftimit ka kërkuar nga personi të cilit i kanë humbur paratë, të paraqitet në polici.

“Shuma e parave të humbura gjendet në stacionin policor në Fushë Kosovë, andaj lusim qytetarin që të paraqiten në stacionin policor për t’i marrë paratë”, thuhet në fund të njoftimit.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Prokuroria po heton përplasjen mes Xhavit Halitit e Arben Gashit në Kuvend
Arben Gashi në Pressing sqaron incidentin me Xhavit Halitin
Vetëvendosje i fton të gjitha partitë në tryezën e radhës, përveç Listës Serbe
Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni
Haradinaj niset për në Vatikan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media