Home Kosovë
Mësoni sa i pasur është Dardan Molliqaj
Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka publikuar pasurinë në Agjencionin Kundër Korrupsionit.

Në deklarimet e tij, thuhet se Molliqaj banon me qira në lagjen Mati 1 të Prishtinës.

Në deklarimin e pasurisë së tij të paluajtshme ka thënë se nën-pronësinë e famlijes ka një shtëpi me vlerë prej 60 mijë euro si dhe një truall me shumë 45 mijë euro.

Deputet i PSD-së drejton mjetin Alfa Romeo e cila i ka kushtuar 4 mijë euro.

Para të gatshme në bankat e Kosovës në total ka 3 529,97 euro (3 mijë e 529 euro)

Tek përshkrimi i hollësishëm i të hyrave vjetore, Molliqaj ka deklaruar se merr 7.490.41 euro (7 mijë e 490 euro) nga Kuvendi i Kosovës për punën e tij si deputet.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Politikanët e Kosovës tregojnë se cilën kombëtare mbështesin në Botëror
Shteti po ç'armatos qytetarët kosovarë por serbët janë ende të armatosur
Reçica premton ndihmë për gratë e dhunuara
Bërnabiq mesazh të qartë për ata që duan të dëgjojnë: Kurrë nuk e njohim Kosovën
Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media