Home Kosovë
Apokalips në Serbi, uji pushton rrugët dhe rrezikon banorët (VIDEO-FOTO LAJM)
Një stuhi e fuqishme ka goditur gjatë ditës së sotme Serbinë duke shkaktuar kaos në rrugë.

Rreshjet e dendura të shiut që përfshinë qytetin e Uzicës shkaktuan përmbytje të mëdha në duke të dhënë përshtypjen e një apokalipsi të vërtetë, transmeton albeu.com.

Ndërkaq këto pamje kanë bërë që të shpërndahen masivisht edhe në rrjetet sociale./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Tozi
e Mërkurë 13 Qershor 2018, Ora 17:23
Mara nonen lypin me jau shkerdhy !!! Po Zoti nuk eshte mac me te grith...
Shkruani komentin tuaj!
 
Politikanët e Kosovës tregojnë se cilën kombëtare mbështesin në Botëror
Shteti po ç'armatos qytetarët kosovarë por serbët janë ende të armatosur
Reçica premton ndihmë për gratë e dhunuara
Bërnabiq mesazh të qartë për ata që duan të dëgjojnë: Kurrë nuk e njohim Kosovën
Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media