Home Kosovë
Shi dhe breshër, është moti për sot në Kosovë
Sipas parashikimeve, në Kosovë sot do të jetë mot me shi e me erë të përcjellë me breshër.

Është paralajmërohet se sot do të mbajë mot jostabil me reshje të shiut dhe bubullimë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 13 në 18 gradë, kurse ajo me e larta e ditës nga 22 në 27.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Thaçi paralajmëron ndryshimin e kushtetutës, u fal edhe dy deputetë komuniteteve
Njihuni me nënën shqiptare që fitoi kundër kancerit (FOTO LAJM)
Kallashi: Politikanët ma kanë kërkuar për një natë por si u përgjigja (FOTO LAJM)
Kërkohet që njeriu i AAK-së që kërkon ryshfet të qëndrojë i mbyllur në qeli
Thaçi flet për korrigjim por shikoni çfarë po bën Serbia në kufi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media