Home Kosovë
E quajnë hajn, ja si përgjigjet Haradinaj (VIDEO)
Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka kaluar mirë me zjarrfikësit, që po protestojnë para Qeverisë së Kosovës tash e disa orë.

Në shenjë zemërimi, njëri nga protestuesit nuk ka kursyer fjalorin, duke e quajtur Kryeministrin e Kosovës hajn.

Haradinaj tha se nuk i ka vjedhur askujt asgjë dhe me ton kërcënues i ka kërkuar të ketë kujdes, raporton Ekonomia Online.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Një gjarpër që del nga..., Dafina bën tatuazh në zonën intime (FOTO LAJM)
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë vende
Sot, Drenasi nderoi dy heronjtë
Thaçi i përgjigjet Haradinajt: Ti shko lufto me Serbinë, unë se kam ndërmend
Berisha akuzon Klosin për vrasje, thotë se PS nuk e lejon të zbardhet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media