Home Kosovë
Të pasmet e vajzës së ish deputetes demokrate do ju copëtojnë zemrën (FOTO LAJM)
Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mogherini mbështet Serbinë: Kosova të heqë taksën ndaj mallrave
Haradinaj bëhet gati për reciprocitet të plotë me Serbinë
Taksa nxit kontrabandën, kapet furgoni me mallra serb në kufi
E acaroi përkthyesja, Talat Xhaferri i bie tavolinës dhe i kërkon të flasë shqip (VIDEO)
Serbia reagon ndaj "bishave" që erdhën në Prishtinë: I gjithë rajoni shpërthen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media