Home Kosovë
Plagoset me armë e reja shqiptare në Bujanovc
Një vajzë shqiptare me inicialet A.A në moshën 20 vjeçare është plagosur me armë zjarri në fshatin Luçan.

20 vjeçarja ishte plagosur 15 orë më parë. Por asnjë media serbe deri më tani nuk kishte raportuar për këtë, transmeton Indeksonline.

Tani ‘Telegraf.rs’ ka raportuar që vajza është me lëndimet serioze dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ende nuk dihet gjendja aktuale e shqiptares.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mikiq: E respektoj vendimin e Haradinajt
Ambasada amerikane reagon ndaj Thaçit: Të emërohen përfaqësuesit e KQZ-së
Deputetja boshnjake mbështeti Kosovën, shpërthejnë komplimentet për të (FOTO LAJM)
Serbja që bëri shqiptarët terroristë thotë se sot do të shkojë në punë
E mbijetuara jep detaje rrëqethëse për masakrën: Bija ime, babën ta kanë djegur serbët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media