Home Kosovë
E çuan për ta bërë synet, vogëlushi hipën dy orë mbi çatinë e spitalit deri sa erdhi mësuesja
Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, sa hipi në çatinë e klinikës dhe qëndroi dy orë aty.

Nga frika se mund të rrëzohej duke ikur, familjarët e as stafi i spitalit, nuk guxonin t’i shkonin pranë, derisa njëri prej familjarëve pati një ide shumë të mirë.

Lidhja e afërt që vogëlushi kishte me mësuesen, ka bërë që familjarët ta ftojnë arsimtaren që t’i fliste nxënësit të saj, për ta bindur që të zbriste poshtë.

Në fakt, ajo ishte i vetmi person, që arriti ta bindë për të zbritur dhe jo vetëm.

Në momentin që zbriti, vogëlushi shkoi vet në klinikë për t’ju nënshtruar procedurës, pa u detyruar nga askush.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Haradinaj mirëpret në Prishtinë presidentin Meta dhe vajzën e tij (FOTO LAJM)
Të jetosh mes skamjes dhe frikës nga gjarpërinjtë, familja Bekteshi e harruar nga shteti (VIDEO)
Drejt zgjedhjeve të parakohshme
Skuadra e Trabzonspor bën prezantimin e uniformave më interesante në histori (VIDEO)
Ushtarët holandezë përgjegjës për masakrën e Srebrenicës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media