Home Kosovë
Hajdutët bëjnë "kërdinë" në Skënderaj, vjedhin para dhe bizhuteri
Grabitjet në vendin tonë vazhdojnë të jenë një dukuri shqetësuese.

Një e tillë ka ndodhur të hënën në orën 19:00 në Skenderaj, njofton Policia e Kosovës.

“Ankuesi mashkull k-shqiptar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kishin depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro, stoli ari dhe bizhuteri”, thuhet në raport.

Ndryshe, nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Namuna
4 vite larg vajzës së saj, nëna shqiptare bën veprimin ekstrem
Kosovë-Çeki, biletat "avullojnë" për 15 minuta
Tentuan të hyjnë ilegalisht në Rumani, arrestohen 3 kosovarë
Ahmeti: Ne jemi koalicioni fitues, Haradinaj udhëheqës i listës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media