Home Kosovë
"AAK-ja befasi e zgjedhjeve, do të dalë e para!"
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi është shprehur i bindur se partia e Ramush Haradinajt, do të dalë e para në zgjedhjet e jashtëzakonshme.

“Kemi rritje çdo ditë. AAK-ja me Haradinajn është partia, e cila do të jetë befasi, ka me dalë e para”, ka deklaruar ai në debatin “Çfarë zgjidhje ofrojnë zgjedhjet?.

Isufi ka komentuar edhe koalicionin e mundshëm ndërmjet LDK-së dhe VV-së. Këto dy parti, sipas tij, do të hyjnë në koalicion parazgjedhor.

“Ne po shkojmë veç e veç, edhe mund ta besosh, por po i shohim çdo ditë që po takohen për të bërë koalicion. Çdo ditë e çdo natë po takohen”, ka thënë ai.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Nemuna
4 vite larg vajzës së saj, nëna shqiptare bën veprimin ekstrem
Kosovë-Çeki, biletat "avullojnë" për 15 minuta
Tentuan të hyjnë ilegalisht në Rumani, arrestohen 3 kosovarë
Ahmeti: Ne jemi koalicioni fitues, Haradinaj udhëheqës i listës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media