Home Kosovë
Boki për mediat serbe: E di si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të “Boki13”, i cili ka deklaruar se e di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj.

Boki 13 dhe Zoran Mileski, i njohur si Zoki Kicec, të cilët dyshohen në çështjen “Reketi” janë në paraburgim.

Ata akuzohen për marrjen e një çmimi për ndikim të paligjshëm dhe Boki edhe për pastrim parash.

Hetimi i çështjes po vazhdon dhe pritet që ai të zgjerohet.

Mediave serbe dhe sponzoruesve të tyre duket qartë se u ka penguar një miqësi dhe takimet e shpeshta mes Haradinajt dhe Zaevit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Namuna
4 vite larg vajzës së saj, nëna shqiptare bën veprimin ekstrem
Kosovë-Çeki, biletat "avullojnë" për 15 minuta
Tentuan të hyjnë ilegalisht në Rumani, arrestohen 3 kosovarë
Ahmeti: Ne jemi koalicioni fitues, Haradinaj udhëheqës i listës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media