Home Kosovë
Dashuria e Aro Muric me Sterling bëhet virale (VIDEO)
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira.

Edhe pse portieri i Kosovës nuk është më pjesë e Manchester City-t, ai dje gjatë ndeshjes Angli-Kosovë u pa duke puthur Sterling.

Në fakt Muriqi e përqafoi yllin anglez pasi ky i fundit gaboi në një rast me topin.

Ndërkohë, në fund të ndeshjes ata të dy përshëndetën njëri tjetër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është kandidati për Kryeministër që merr më shumë "like" në Facebook
Vjosa Osmani solidarizohet me të lënduarit në Shqipëri: Në këto momente të vështira, jemi me ju
Haradinaj: Njerëzit tanë po shkojnë në Tiranë, e Tirana mezi po i kryen punët e veta
Haradinaj tregon a e refuzoi ftesën e Donald Trump për të vizituar Amerikën
Bosnja dhe Hercegovina i ofron Serbisë Republikën Serbe dhe 4 komunat veriore serbe të Kosovës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media