Home Kosovë
Angli-Kosovë, zbulohet sa pagoi për një biletë tifozi "Dardan"
Tifozët "Dardan"dje ishin të pranishëm në stadiumin e Southampton për të ndekur Angli-Kosovë në mbështeje të Kombëtares.

Njëri prej tifozëve që ishte prezent në stadium ishte edhe Tomorr Kurshumliu nga grupi muzikorë "Gjurmët", i cili tha se këto janë momente që nuk paguhem me kurrgjë.

Pra, Kurshumliu pagoi rreth 134 euro për një biletë të vetme.
Ja postimi i tij pa ndërhyrje nga redaksia:

"M’a ka kujtue ajo rekllamë e Master Card… Rruga për Southampton £60.00; Biletat për ndeshje £120.00, Ndjenja e të qenunit në atë moment në stadion kur shenuem e gëzimi i Malit… nji gjâ qi s’ka çmim. Janë momente qi s’paguhem me kurgjo… për krejtë tjerat asht Master/ Card!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacionet e mundshme: Supersfida Chelsea-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli
Banorët e Veternikut në protestë
Muriqi "çmend" Stambollin, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO)
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
VV pritet të mbushë autobusët me votues nga Gjermania për në Kosovë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media